رنگ سال ۲۰۲۱

۲۰۲۰ سال بسیار پر استرس با اتفاقات ناگوار برای مردم جهان بوده و وجود بیماری ناشناخته که همه را درگیر کرده است و مردم به دنبال یک خبر خوش و یک اتفاق خوب هستند تا این همه نگرانی را از خود دور کنند. هرساله رنگ سال را بر اساس اتفاقات پیرامون انتخاب می کنند و قطعا رنگ سال ۲۰۲۱ با ید یک رنگ شاد باشد تا حال روحی روانی مردم تغییر کرده و همه سرزنده و خوشحال باشند. در این نوشته برای شما در مورد انتخاب رنگ سال ۲۰۲۱-۱۴۰۰ بحث خواهیم کرد.

انتظارها به پایان رسید و بالاخره موسسه پنتون رنگ سال دو هزار و بیست و یک رو اعلام کرد. اما در تصمیمی جالب و شاید هم عجیب، رنگ سال دو رنگ هستش. رنگ خاکستری روشن و زرد پر جنب و جوش. ترکیب رنگ جذابی خواهد بود. خانم لوری پرسمن معاون این موسسه گفته قصد اونها ازین تصمیم این بوده که حس امیدواری، رشد کردن و حیات رو القا کنن و ب همین دلیل به ترکیب این دو رنگ رسیدن.

بزرگترینتولید کنندگان رنگ در اروپا و ایالات متحده – به ترتیب سالانه این مسیر را طی می کنند و سعی می کنند پالت هایی را که الهام بخش طراحان هستند پیش بینی کنند. در این چند سال رنگ های مختلفی انتخاب شده اند و طراحان لباس و دکوراسیون تولیدات خود را بیشتر با توجه به این رنگ ها عرضه کرده اند امسال هم منتظر اعلام رنگ سال ۲۰۲۱ هستند تا طراحی هایی بر اساس این رنگ برای مد انجام دهند.

رنگ سال برای برخی از افراد جامعه یک امر مهم شمرده می شود و لی برخی توجهی به انتخاب رنگ سال ندارند و با توجه به سلیقه ی خود خرید می کنند.

از سال ۲۰۰۰ به بعد موسسه رنگ پنتون یا پانتون (Pantone) رنگ سال را انتخاب و اعلام می کند. این شرکت واقع در شهر کارلستات نیو جرسی آمریکا بوده و به طور غیر رسمی این کار را انجام داده که به مرور زمان با توجه به برندسازی قوی که در این زمینه انجام دادند، این طرح را جهانی کرده و حتی بسیاری از بزرگان دنیای مد و فشن نیز مجبور به تابعیت از آن کرد؛ چرا که عموم مردم تمایل به استفاده از آن را دارند.

با آغاز سال میلادی و جشن های کریسمس در دنیا دیزاین های مغازه ها و فروشگاه ها همه به رنگ سال درآمده و مردم را تشویق به خرید میکنند. در ایران هم مردم با توجه به رنگ سال برای خرید عید نوروز و تغییر دکوراسیون منزل برای سال جدیدرنگ سال ۱۴۰۰ را مد نظر قرار میدهند و حتی برخی سفره هفت سین ۱۴۰۰ را با توجه به رنگ سال تزیین و آماده می کنند.

ست کردن لباس یکی از اصول اصلی شیک پوشی است. یکی از رنگ هایی که در ست کردن لباس مورد استفاده قرار می گیرد رنگ های خنثی هستند و تنها نکته مهم اصول ست کردن لباس با رنگ های خنثی است. رنگ های خنثی غیر رنگ هایی هستند که در چرخه سنتی رنگ نمی توانید پیدایشان کنید و عبارتند از مشکی، سفید، خاکستری و رنگ های زمینی روشن مانند خاکی.

آناسول تولید کننده انواع پوشاک زنانه

دیدگاه‌ها 0

*
*